• BİYOGRAFİ

    Öner Evren

ÖNER EVREN

Yaşam Öyküsü

1982 Yılında Konya’nın Akşehir ilçesinde doğmuştur.

Havasına suyuna hayran olduğu Alanya’ya 15 yaşındayken gelmiş ve kader kısmet denen şey ona burada yaşam şansı vermiş.

Bilgisayar ortamında tasarım üretme merakı tutkusu onu reklam ajanslarında çalışmaya iten güdüydü. CorelDraw ve Photoshop gibi grafik programlarıyla kendi iç dünyasındakini beyaz sayfalar döktü.

Grafik tasarımla uğraşırken bir süre sonra 3D’nin uçsuz bucaksız dünyasıyla karşılaştı. Bu merakını en iyi giderebileceği inşaat sektöründe çeşitli firmalarda çalışarak özellikle mimari alanda kullanılan 3D Max ve AutoCAD gibi programlarında üretimin 3. boyutunu gördü.

Projelerinizi 3 boyutlu hale getirerek, tasarlanan yapı veya ürünlerinize hayat veriyor.

“3D Mimari Görselleştirme” sektörüne ilgi duymaya başladı. Gerekli program, eğitim ve cihazları temin ettikten sonra ÖNER EVREN | 3D Mimari Görselleştirme adı altında hizmet vermeye başlamıştır.

2013 yılının başından itibaren inşaat sektöründe kamu veya özele ait bina, otel, fabrika, tesis, konut vb. her türlü mimari projeyi 3D ortamında görselleştirme hizmetlerini vermektedir.

Mimari projelerinizin, iç-dış mekan ve peyzaj elemanlarıyla uyumlu bir bütünlük içerisinde görseller hazırlayarak satış ve pazarlamaya yönelik çözümler sunuyor.

 

KULLANDIĞIMIZ PROGRAMLAR ve KULLANIM SEVİYEMİZ

3D Studio Max®
V-Ray®
AutoCAD®
Adobe Photoshop®
CorelDRAW®